Planet 10/100TX – 100Base-FX (WDM) Bi-directional Fiber Converter – 1550nm – 20KM, LFPT

  • SKU: FT-806B20
  • EAN: 4711213680588

Planet 10/100TX – 100Base-FX (WDM) Bi-directional Fiber Converter – 1550nm – 20KM, LFPT

  • SKU: FT-806B20
  • EAN: 4711213680588
Vă informăm că acest produs este disponibil exclusiv prin precomandă. Termenul estimat de livrare variază între 7 și 30 de zile. Vă rugăm să rețineți că, din cauza unor factori externi, livrarea ar putea suferi întârzieri neașteptate. Vă mulțumim pentru înțelegere și răbdare.

409,00 lei

Credit module tbi bank 3.3.9

102.46 Lei x 4 Luni

Descriere

Planet 10/100TX – 100Base-FX (WDM) Bi-directional Fiber Converter – 1550nm – 20KM, LFPT