Planet 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter – Single Mode 35KM

  • SKU: FST-802S35
  • EAN:

Planet 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter – Single Mode 35KM

  • SKU: FST-802S35
  • EAN:
Vă informăm că acest produs este disponibil exclusiv prin precomandă. Termenul estimat de livrare variază între 7 și 30 de zile. Vă rugăm să rețineți că, din cauza unor factori externi, livrarea ar putea suferi întârzieri neașteptate. Vă mulțumim pentru înțelegere și răbdare.

489,00 lei

Credit module tbi bank 3.3.9

122.50 Lei x 4 Luni

Descriere

Planet 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter – Single Mode 35KM