Planet 10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional Fiber Converter – 1310nm – 60KM

  • SKU: GT-806A60
  • EAN:

Planet 10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional Fiber Converter – 1310nm – 60KM

  • SKU: GT-806A60
  • EAN:
Vă informăm că acest produs este disponibil exclusiv prin precomandă. Termenul estimat de livrare variază între 7 și 30 de zile. Vă rugăm să rețineți că, din cauza unor factori externi, livrarea ar putea suferi întârzieri neașteptate. Vă mulțumim pentru înțelegere și răbdare.

829,00 lei

Credit module tbi bank 3.3.9

207.68 Lei x 4 Luni

Descriere

Planet 10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional Fiber Converter – 1310nm – 60KM